Українська армія не припиняє відводити танки на 15 кілометрів від лінії розмежування - Новини - Перший канал
:

Українська армія не припиняє відводити танки на 15 кілометрів від лінії розмежування


Від опівночі й до 18-ї години в зоні АТО не стріляли. Тож сьогодні в Луганській області, виконуючи мирні домовленості, українська армія не припиняє відводити танки на 15 кілометрів від лінії розмежування.

Проте, як свідчить звіт Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, важке озброєння на окупованих територіях Донбасу залишається. Документ опублікований сьогодні. Зокрема, безпілотник місії зафіксував 22 бойових танки в районі села Сонцеве – за 60 кілометрів від Маріуполя. На стороні, підконтрольній Україні – один нерухомий танк та одну БМП.Від опівночі й до 18-ї години в зоні АТО не стріляли. Тож сьогодні в Луганській області, виконуючи мирні домовленості, українська армія не припиняє відводити танки на 15 кілометрів від лінії розмежування.

Проте, як свідчить звіт Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, важке озброєння на окупованих територіях Донбасу залишається. Документ опублікований сьогодні. Зокрема, безпілотник місії зафіксував 22 бойових танки в районі села Сонцеве – за 60 кілометрів від Маріуполя. На стороні, підконтрольній Україні – один нерухомий танк та одну БМП.

Інші новини