:

Суд не вибрав сьогодні запобіжного заходу для Ігоря Мосійчука


Бо народного депутата від Радикальної партії не було в залі. На засідання нардеп не з’явився начебто через хворобу. Стверджує, що перебуває в інституті імені Шалімова і в період з 8 по 21 грудня його мають проооперувати. Про це Мосійчук написав у клопотанні до суду. Зазначив також, що він категорично проти засідань у режимі он-лайн і наполягає на своїй присутності після одужання. Натомість прокурори кажуть, що довідки від головного лікаря інституту Шалімова не отримували і про стан здоров’я підозрюваного нічого не знають. Захист, своєю чергою, вимагає надрукувати справу нардепа шрифтом Брайля – один з адвокатів Мосійчука має проблеми з зором і не може ознайомитися з матеріалами. Тож засідання, на якому вибиратимуть запобіжний захід, суддя перенесла на 28 грудня.

17 вересня Верховна Рада дозволила арештувати Мосійчука. 17 листопада Вищий аміністративний суд визнав рішення Ради про зняття недоторканності з Мосійчука незаконним. Строк його перебування під вартою закінчився 15 листопада. Зараз прокуратура наполягає на тому, щоб підозрюваного повторно взяли під варту.Бо народного депутата від Радикальної партії не було в залі. На засідання нардеп не з’явився начебто через хворобу. Стверджує, що перебуває в інституті імені Шалімова і в період з 8 по 21 грудня його мають проооперувати. Про це Мосійчук написав у клопотанні до суду. Зазначив також, що він категорично проти засідань у режимі он-лайн і наполягає на своїй присутності після одужання. Натомість прокурори кажуть, що довідки від головного лікаря інституту Шалімова не отримували і про стан здоров’я підозрюваного нічого не знають. Захист, своєю чергою, вимагає надрукувати справу нардепа шрифтом Брайля – один з адвокатів Мосійчука має проблеми з зором і не може ознайомитися з матеріалами. Тож засідання, на якому вибиратимуть запобіжний захід, суддя перенесла на 28 грудня.

17 вересня Верховна Рада дозволила арештувати Мосійчука. 17 листопада Вищий аміністративний суд визнав рішення Ради про зняття недоторканності з Мосійчука незаконним. Строк його перебування під вартою закінчився 15 листопада. Зараз прокуратура наполягає на тому, щоб підозрюваного повторно взяли під варту.

Інші новини