:

На чіткішу позицію щодо подій в Україні від Ізраїлю очікує Порошенко


Про це він сказав виступаючи в Кнесеті – парламенті Ізраїлю. Порошенко наголосив, що Росія своїми діями на Близькому Сході може значно змінити баланс сил і в цьому регіоні, однак спрогнозувати, проти кого застосують зброю, яку вона постачає, наразі – неможливо.

Президент України перебуває в Ізраїлі з дводенним офіційним візитом. Сьогодні ж він відвідав в ізраїльському госпіталі Яну Зінкевич – волонтерку-медика, командира батальйону "Госпітальєри", яка була важко травмована внаслідок автомобільної аварії поблизу Дніпропетровська.Про це він сказав виступаючи в Кнесеті – парламенті Ізраїлю. Порошенко наголосив, що Росія своїми діями на Близькому Сході може значно змінити баланс сил і в цьому регіоні, однак спрогнозувати, проти кого застосують зброю, яку вона постачає, наразі – неможливо.

Президент України перебуває в Ізраїлі з дводенним офіційним візитом. Сьогодні ж він відвідав в ізраїльському госпіталі Яну Зінкевич – волонтерку-медика, командира батальйону "Госпітальєри", яка була важко травмована внаслідок автомобільної аварії поблизу Дніпропетровська.

Інші новини