Активісти блокують в’їзд російських вантажівок у трьох областях України - Новини - Перший канал
:

Активісти блокують в’їзд російських вантажівок у трьох областях України


У Волинській області біля села Гірники близько півсотні людей не пускають фури з російськими номерами, що їдуть з Білорусі. У Львівській області, неподалік села Конюхів, на трасі Київ-Чоп активісти зупиняють фури, які прямують у напрямку Закарпаття. А в самій Закарпатській області, перед селом Нижні Ворота декілька десятків активістів блокують проїзд російських вантажівок у бік Словаччини.

Нагадаємо, з 1 лютого Польща заборонила в’їзд російських вантажівок. Російські перевізники їдуть до Європи через територію Білорусі та України.У Волинській області біля села Гірники близько півсотні людей не пускають фури з російськими номерами, що їдуть з Білорусі. У Львівській області, неподалік села Конюхів, на трасі Київ-Чоп активісти зупиняють фури, які прямують у напрямку Закарпаття. А в самій Закарпатській області, перед селом Нижні Ворота декілька десятків активістів блокують проїзд російських вантажівок у бік Словаччини.

Нагадаємо, з 1 лютого Польща заборонила в’їзд російських вантажівок. Російські перевізники їдуть до Європи через територію Білорусі та України.

Інші новини