:

У розшук оголосили колишнього голову Держагентства з інвестицій і нацпроектів Владислава Каськіва


Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав у Facebook, що Каськів переховується за кордоном. Його майно арештовано. Підозрюють екс-чиновника в розкраданні державних грошей. За інформацією Авакова, у 2012-2013 роках Каськів підписав фіктивну угоду про рекламні послуги на суму 7,5 мільйонів гривень. Правоохоронці розcлідують іще кілька справ.

2004 року Владислав Каськів брав активну участь у Помаранчевій революції. Потім був радником Президента Віктора Ющенка. А 2010 року вже Віктор Янукович призначив його керівником Державного агентства з інвестицій.Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав у Facebook, що Каськів переховується за кордоном. Його майно арештовано. Підозрюють екс-чиновника в розкраданні державних грошей. За інформацією Авакова, у 2012-2013 роках Каськів підписав фіктивну угоду про рекламні послуги на суму 7,5 мільйонів гривень. Правоохоронці розcлідують іще кілька справ.

2004 року Владислав Каськів брав активну участь у Помаранчевій революції. Потім був радником Президента Віктора Ющенка. А 2010 року вже Віктор Янукович призначив його керівником Державного агентства з інвестицій.

Інші новини