:

У Бельгії затримали шістьох людей, імовірно, причетних до брюссельських вибухів


Брюссельська поліція затримала шістьох осіб, яких підозрюють у причетності до терактів 22 березня. Операція почалася напередодні ввечері й тривала до пізньої ночі. Загони спецпризначення патрулювали вулиці й обшукували квартири в комунах бельгійської столиці – Джетт та Схарбек. Залучили й вертоліт. Крім того, правоохоронці шукають п’ятого підозрюваного. Це 28-річний Наїм Аль-Хамед, сирієць з походження. У поліції є дані, що чоловік може бути причетний і до торішніх паризьких терактів. Тим часом влада Бельгії знизила рівень терористичної загрози до третього – з чотирьох можливих. Поступово відкривають станції метро. Аеропорт, де стався теракт, запрацює не раніше від понеділка.

Внаслідок вибухів у Брюсселі у вівторок загинула 31 людина, понад три сотні зазнали поранень. Це громадяни більш як сорока країн. Відповідальність за напад взяло на себе терористичне угруповання "Ісламська держава".Брюссельська поліція затримала шістьох осіб, яких підозрюють у причетності до терактів 22 березня. Операція почалася напередодні ввечері й тривала до пізньої ночі. Загони спецпризначення патрулювали вулиці й обшукували квартири в комунах бельгійської столиці – Джетт та Схарбек. Залучили й вертоліт. Крім того, правоохоронці шукають п’ятого підозрюваного. Це 28-річний Наїм Аль-Хамед, сирієць з походження. У поліції є дані, що чоловік може бути причетний і до торішніх паризьких терактів. Тим часом влада Бельгії знизила рівень терористичної загрози до третього – з чотирьох можливих. Поступово відкривають станції метро. Аеропорт, де стався теракт, запрацює не раніше від понеділка.

Внаслідок вибухів у Брюсселі у вівторок загинула 31 людина, понад три сотні зазнали поранень. Це громадяни більш як сорока країн. Відповідальність за напад взяло на себе терористичне угруповання "Ісламська держава".

Інші новини