:

Обласні прокурори обурені закликами Давида Сакварелідзе


Вони підписали колективний лист до генпрокурора Віктора Шокіна, в якому обурюються закликом Давида Сакварелідзе до акції протесту під стінами ГПУ. У листі ці називають тиском на працівників відомства. Чернетку листа виданню "Українська правда" передало джерело в органах прокуратури. Хто саме його підписав – не відомо, однак це джерело вказує, що більшість областей України.

Про цей лист повідомив і сам Сакварелідзе під час акції під ГПУ. Сказав, що всіх обласних прокурорів, крім двох, змусили написати заяви, що Сакварелідзе ганьбить прокуратуру.Вони підписали колективний лист до генпрокурора Віктора Шокіна, в якому обурюються закликом Давида Сакварелідзе до акції протесту під стінами ГПУ. У листі ці називають тиском на працівників відомства. Чернетку листа виданню "Українська правда" передало джерело в органах прокуратури. Хто саме його підписав – не відомо, однак це джерело вказує, що більшість областей України.

Про цей лист повідомив і сам Сакварелідзе під час акції під ГПУ. Сказав, що всіх обласних прокурорів, крім двох, змусили написати заяви, що Сакварелідзе ганьбить прокуратуру.

Інші новини