Під Києвом знайшли автівку безвісти зниклого Тараса Познякова - Новини - Перший канал
:

Під Києвом знайшли автівку безвісти зниклого Тараса Познякова


Під Києвом знайшли авто хлопеця, який скористався сервісом BlaBlaCar. Його автомобіль правоохоронці виявили в одному з гаражів Києво-Святошинського району столиці. На місці події працюють фахівці-експерти, – повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Київській області.

Зранку 4 квітня Тарас Позняков виїхав зі Львова до Києва автомобілем Audi А6. Скориставшись сервісом BlaBlaCar, він взяв із собою трьох попутників. Востаннє він спілкувався з рідними телефоном того ж дня близько 11-ї години. Після цього на зв’язок чоловік не виходив. За попередньою версію поліції, водій зник через наміри зловмисників заволодіти його транспортним засобом.Під Києвом знайшли авто хлопеця, який скористався сервісом BlaBlaCar. Його автомобіль правоохоронці виявили в одному з гаражів Києво-Святошинського району столиці. На місці події працюють фахівці-експерти, – повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у Київській області.

Зранку 4 квітня Тарас Позняков виїхав зі Львова до Києва автомобілем Audi А6. Скориставшись сервісом BlaBlaCar, він взяв із собою трьох попутників. Востаннє він спілкувався з рідними телефоном того ж дня близько 11-ї години. Після цього на зв’язок чоловік не виходив. За попередньою версію поліції, водій зник через наміри зловмисників заволодіти його транспортним засобом.

Інші новини