:

Силовики окупаційної влади Криму цілий день утримують трьох кримських татар


Про це повідомив перший заступник голови Меджлісу кримських татар Наріман Джелялов у своєму Facebook. "Тимур Османов, Хайсер Халілов і Артур Халтана з 7-ї ранку позбавлені можливості спілкування з адвокатами", – написав він. "Затримані цілий день без їжі. Ніхто не знає чи допитують їх, чи чинять тиск", – додав Джелялов. А зранку в кримських татар пройшли обшуки.

Про це повідомили у соцмережах журналіст Шевкет Наматуллаєв і адвокат Еміль Курбедінов. В інтернеті є відео, на якому видно силовиків у масках і зі зброєю. Обшуки влаштували в Сімферополі, Алушті та Алупці. Силовики прийшли не тільки до осель, а й до торгових точок. Зі слів самих кримських татар, їм закидають роботу з нелегальними мігрантами. І сьогодні ж на допит у ФСБ викликали заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова.Про це повідомив перший заступник голови Меджлісу кримських татар Наріман Джелялов у своєму Facebook. "Тимур Османов, Хайсер Халілов і Артур Халтана з 7-ї ранку позбавлені можливості спілкування з адвокатами", – написав він. "Затримані цілий день без їжі. Ніхто не знає чи допитують їх, чи чинять тиск", – додав Джелялов. А зранку в кримських татар пройшли обшуки.

Про це повідомили у соцмережах журналіст Шевкет Наматуллаєв і адвокат Еміль Курбедінов. В інтернеті є відео, на якому видно силовиків у масках і зі зброєю. Обшуки влаштували в Сімферополі, Алушті та Алупці. Силовики прийшли не тільки до осель, а й до торгових точок. Зі слів самих кримських татар, їм закидають роботу з нелегальними мігрантами. І сьогодні ж на допит у ФСБ викликали заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова.

Інші новини