:

Польські консульства в Україні відновили свою роботу


Про це повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ Польщі. На сайті консульства Польщі в Луцьку, зокрема, йдеться, що від сьогодні знову приймають заявників, громадян України та інших держав – у візових справах, щодо "карти поляка" та з інших питань. За словами очільника польського зовнішньополітичного відомства Вітольда Ващиковського, дип-установи в Україні нині охороняє Нацгвардія.

Польські дипломатичні установи призупинили свою роботу в Україні 29-го березня - після нічного обстрілу Генконсульства Польщі в Луцьку. В будівлю амбасади поцілили з ручного протитанкового гранатомета. Люди не постраждали. СБУ кваліфікувала напад на дипустанову як теракт. Його та перекриття траси "Львів - Рава-Руська", що відбулося того ж дня, у Службі безпеки назвали частинами підривної акції, яку зорганізували російські спецслужби.Про це повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ Польщі. На сайті консульства Польщі в Луцьку, зокрема, йдеться, що від сьогодні знову приймають заявників, громадян України та інших держав – у візових справах, щодо "карти поляка" та з інших питань. За словами очільника польського зовнішньополітичного відомства Вітольда Ващиковського, дип-установи в Україні нині охороняє Нацгвардія.

Польські дипломатичні установи призупинили свою роботу в Україні 29-го березня - після нічного обстрілу Генконсульства Польщі в Луцьку. В будівлю амбасади поцілили з ручного протитанкового гранатомета. Люди не постраждали. СБУ кваліфікувала напад на дипустанову як теракт. Його та перекриття траси "Львів - Рава-Руська", що відбулося того ж дня, у Службі безпеки назвали частинами підривної акції, яку зорганізували російські спецслужби.

Інші новини