:

В Ірані завершилося голосування на президентських виборах


Через високу активність громадян, дільниці закрили на чотири години пізніше запланованого часу. На посаду глави держави претендують четверо кандидатів. Але лідерів перегонів – двоє.

Це – нинішній президент Хасан Рухані та священник, а в минулому генпрокурор і суддя Ібрагім Раїсі. В Ірані жартують – це боротьба білого з чорним. Рухані носить білу чалму, він націлений на реформи і вихід країни з ізоляції. Раїсі – чорну чалму, як нащадок пророка Мухаммеда. Він дотримується консервативних поглядів. Саме його підтримує духовний лідер Ірану аятолла Хаманеї, який має владу більшу за президентську.Через високу активність громадян, дільниці закрили на чотири години пізніше запланованого часу. На посаду глави держави претендують четверо кандидатів. Але лідерів перегонів – двоє.

Це – нинішній президент Хасан Рухані та священник, а в минулому генпрокурор і суддя Ібрагім Раїсі. В Ірані жартують – це боротьба білого з чорним. Рухані носить білу чалму, він націлений на реформи і вихід країни з ізоляції. Раїсі – чорну чалму, як нащадок пророка Мухаммеда. Він дотримується консервативних поглядів. Саме його підтримує духовний лідер Ірану аятолла Хаманеї, який має владу більшу за президентську.

Інші новини