Наказ про прмзов офіцерів запасу підписав міністр оборони - Новини - Перший канал
:

Наказ про прмзов офіцерів запасу підписав міністр оборони


У Генштабі роз’яснили, кого стосується цей наказ, а кого він не торкнеться. Тож призиватимуть осіб, які під час навчання у Вишах пройшли підготовку на військовій кафедрі, але в армії не служили. Виняток зроблять для тих, хто не зможе піти до війська через стан здоров’я, або сімейні обставини, чи завершення навчання.

Служитимуть офіцери запасу півтора року. Перш ніж поїдуть у військові частини – пройдуть тримісячну підготовку. В АТО їх не відправлятимуть. Туди вони зможуть потрапити лише за бажанням і після укладення контракту.У Генштабі роз’яснили, кого стосується цей наказ, а кого він не торкнеться. Тож призиватимуть осіб, які під час навчання у Вишах пройшли підготовку на військовій кафедрі, але в армії не служили. Виняток зроблять для тих, хто не зможе піти до війська через стан здоров’я, або сімейні обставини, чи завершення навчання.

Служитимуть офіцери запасу півтора року. Перш ніж поїдуть у військові частини – пройдуть тримісячну підготовку. В АТО їх не відправлятимуть. Туди вони зможуть потрапити лише за бажанням і після укладення контракту.

Інші новини