В окупованому Криму вийшов на свободу 76-річний активіст Сервер Караметов - Новини - Перший канал
:

В окупованому Криму вийшов на свободу 76-річний активіст Сервер Караметов


Пенсіонер відсидів у СІЗО 10 днів. Зустрічати його приїхали жителі різних міст і сіл півострова. Вийти на свободу бранець мав о десятій вечора. Однак, його відпустили тихцем, на дві години раніше. Вивезли на Центральну автостанцію. І просто там лишили. Самого й без грошей. Щойно люди про це дізналися – поїхали забирати. А оскільки під стінами ізолятора зібралося багато небайдужих земляків, Караметов вирішив з автостанції повернутися під СІЗО.

Російські поліцейські затримали Cервера Караметова 8 серпня. За одиночний пікет на підтримку Ахтема Чийгоза. Це один із лідерів Меджлісу кримських татар. Літнього чоловіка з хворобою Паркінсона звинуватили в непокорі поліції. Підконтрольний Кремлю суд Сімферополя ув’язнив Караметова на десять діб.Пенсіонер відсидів у СІЗО 10 днів. Зустрічати його приїхали жителі різних міст і сіл півострова. Вийти на свободу бранець мав о десятій вечора. Однак, його відпустили тихцем, на дві години раніше. Вивезли на Центральну автостанцію. І просто там лишили. Самого й без грошей. Щойно люди про це дізналися – поїхали забирати. А оскільки під стінами ізолятора зібралося багато небайдужих земляків, Караметов вирішив з автостанції повернутися під СІЗО.

Російські поліцейські затримали Cервера Караметова 8 серпня. За одиночний пікет на підтримку Ахтема Чийгоза. Це один із лідерів Меджлісу кримських татар. Літнього чоловіка з хворобою Паркінсона звинуватили в непокорі поліції. Підконтрольний Кремлю суд Сімферополя ув’язнив Караметова на десять діб.

Інші новини