:

Дострокові вибори в парламент зранку стартували в Каталонії


За 135 місць змагаються як прихильники, так і противники незалежності. Шанси на перемогу у них приблизно рівні – свідчать дані різних опитувань. Мадрид розпустив парламент і уряд Каталонії наприкінці жовтня – після того, як місцевий законодавчий орган – зваживши на результати референдуму – проголосив незалежність регіону.

У голосуванні на початку жовтня взяли участь менш як половина місцевих виборців. 90 відсотків тих, хто прийшов на дільниці, проголосували за незалежність, – переконують організатори референдуму. Ні Мадрид, ні міжнародна спільнота не визнали опитування законним.За 135 місць змагаються як прихильники, так і противники незалежності. Шанси на перемогу у них приблизно рівні – свідчать дані різних опитувань. Мадрид розпустив парламент і уряд Каталонії наприкінці жовтня – після того, як місцевий законодавчий орган – зваживши на результати референдуму – проголосив незалежність регіону.

У голосуванні на початку жовтня взяли участь менш як половина місцевих виборців. 90 відсотків тих, хто прийшов на дільниці, проголосували за незалежність, – переконують організатори референдуму. Ні Мадрид, ні міжнародна спільнота не визнали опитування законним.

Інші новини