На КПП "Майорськ" у районі Горлівки розпочався обмін полоненими - Новини - Перший канал
:

На КПП "Майорськ" у районі Горлівки розпочався обмін полоненими


На підконтрольну Україні територію повернулися 3 автобуси з 16-тьма українцями, які перебували у полоні самоназваної "ЛНР". В одному з них російські та сепаратистські журналісти, ще в одному представники самоназваної республіки. Своєю чергою Україна передає в окупований Луганськ 99 людей.

Про це повідомляє Громадське. Далі, за процедурою, відбудеться узгодження списків із самоназваною "ДНР". За домовленістю, 74 українці мали обміняти на 306 осіб зі списків самоназваних республік. Водночас, як повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська, 43 людини, які мали бути передані представникам ОРДЛО, не приїхали на обмін, тому що вже відбули покарання і були звільнені. Також, за її словами, приблизно 10-15 людей, що присутні на обміні, відмовляються повертатися на підконтрольні бойовикам території Луганської і Донецької областей.На підконтрольну Україні територію повернулися 3 автобуси з 16-тьма українцями, які перебували у полоні самоназваної "ЛНР". В одному з них російські та сепаратистські журналісти, ще в одному представники самоназваної республіки. Своєю чергою Україна передає в окупований Луганськ 99 людей.

Про це повідомляє Громадське. Далі, за процедурою, відбудеться узгодження списків із самоназваною "ДНР". За домовленістю, 74 українці мали обміняти на 306 осіб зі списків самоназваних республік. Водночас, як повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська, 43 людини, які мали бути передані представникам ОРДЛО, не приїхали на обмін, тому що вже відбули покарання і були звільнені. Також, за її словами, приблизно 10-15 людей, що присутні на обміні, відмовляються повертатися на підконтрольні бойовикам території Луганської і Донецької областей.

Інші новини