Національний відбір на Євробачення-2019. Перший тур - UA: Перший
:
Національний відбір на Євробачення-2019. Перший тур

Національний відбір на Євробачення-2019. Перший тур

Дивіться 9 лютого о 19:00

Перший півфінал нацвідбору міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2019"! Змагатимуться вісім виконавців: MARUV, The Hypnotunez, Brunettes Shoot Blondes, YUKO, BAHROMA, LETAY, VERA KEKELIA та ЦеШо.

Обрання конкурсантів, які пройдуть у фінал, відбуватиметься шляхом онлайн-голосування глядачів та виставлення оцінок від національного журі в складі: народної артистки України та переможниці "Євробачення-2016" Джамали, народного артиста України та представника України на “Євробаченні-2007” Андрія Данилка та продюсера й соліста гурту The Maneken Євгена Філатова. Результати голосування глядачів додаються до оцінок від суддів, після чого визначається загальний результат, за підсумками якого учасники з найбільшою кількістю балів потрапляють у фінал. За правилами нацвідбору до фіналу пройде лише шість виконавців – по три учасники з кожного півфіналу. Офіційні правила голосування в Нацвідборах дивіться тут.

Суспільний мовник транслюватиме шоу наживо на всіх телеканалах: UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА, UA: КРИМ та телеканалах регіональних філій, а також на цифрових платформах Суспільного: на сайті в HD-якості, на YouTube та в соціальних мережах.