UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ покажуть наживо урочисті Великодні богослужіння - UA: Перший
:
UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ покажуть наживо урочисті Великодні богослужіння

UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ покажуть наживо урочисті Великодні богослужіння

06 квітня 2018

Великдень християни східного обряду святкуватимуть уже цієї неділі, 8 квітня. З нагоди одного із найбільших релігійних свят телеканали Суспільного – UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ показуватимуть наживо Великодні богослужіння з українських кафедральних соборів.

Показ урочистостей з нагоди Великодня розпочнеться у суботу, 7 квітня, о 23:55 включенням зі студії, звідки ведучі Остап Халавко і Євген Захарченко разом із представниками кожної з церков протягом усієї ночі коментуватимуть Великодні богослужіння.

Рівно опівночі, 8 квітня, глядачі усіх трьох телеканалів суспільного мовника зможуть побачити наживо трансляцію богослужіння у Володимирському соборі в Києві (Українська православна церква, Київський патріархат).

О 02:40 в ефірі UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ розпочнеться трансляція Великоднього богослужіння з львівської церкви Успіння Пресвятої Богородиці (Українська автокефальна православна церква).

Остап Халавко і Євген Захарченко продовжать розповідати найбільш цікаві великодні традиції зі студії о 04:00. А о 05:00 ефір трьох телеканалів продовжить пряма трансляція богослужіння в Храмі Воскресіння Христового в Києві (Українська греко-католицька церква).

Онлайн-трансляція Великодніх богослужінь також буде доступна на офіційних сторінках телеканалу UA: ПЕРШИЙ у Facebook та YouTube:

Усі, хто не зможе долучитися до перегляду Великодніх богослужінь у прямому ефірі, матимуть змогу подивитися їх на телеканалах UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ у повторі, у неділю, 8 квітня, о 07:00.

Читайте також: