Перша перемога України на III літніх Юнацьких Олімпійських іграх! - UA: Перший
:
Перша перемога України на III літніх Юнацьких Олімпійських іграх!

Перша перемога України на III літніх Юнацьких Олімпійських іграх!

07 жовтня 2018

Сьогодні Україна здобула першу перемогу в III літніх Юнацьких Олімпійських іграх! Дзюдоїст Олег Вередиба, 17-річний спортсмен з Дніпра, виборов бронзову медаль у поєдинку з французьким спортсменом Романом Валадьє-Пікаром. Вітаємо Олега та всю олімпійську команду України!

Телеканал UA: ПЕРШИЙ показує прямі трансляції III літніх Юнацьких Олімпійських ігор, які проходитимуть з 6 по 18 жовтня у Буенос-Айресі (Аргентина). Це вперше Олімпійські змагання серед молодих атлетів транслюються на українському телебаченні. Усі регіональні філії суспільного мовника показуватимуть змагання III літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 у записі.

Нагадаємо, Юнацькі Олімпійські ігри – це спеціальні Олімпійські ігри для спортсменів-юніорів віком від 15 до 18 років. Цього року Ігри вперше відбуваються за межами Азії (Сингапур-2010, Нанкін-2014). Юні атлети з 206-ти країн світу розігрують 241 комплект нагород у 32 видах спорту (34 спортивні дисципліни). Україну представляють 55 спортсменів у 22-х видах спорту. Вболіваємо за наших спортсменів разом!

Читайте також: