Суспільне презентує офіційне відео учасниці Дитячого Євробачення-2018 від України - UA: Перший
:
Суспільне презентує офіційне відео учасниці Дитячого Євробачення-2018 від України

Суспільне презентує офіційне відео учасниці Дитячого Євробачення-2018 від України

08 жовтня 2018

Національна суспільна телерадіокомпанія України презентувала офіційне відео учасниці від України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2018 Даріни Красновецької на пісню "Say Love".

Прем’єра відеокліпу відбулася сьогодні, 8 жовтня, в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ, а також у ранкових програмах регіональних телеканалів Суспільного.

Над створенням відео для переможниці національного відбору на Дитяче Євробачення-2018 працювала команда розважального напряму НСТУ.

"Ми не хотіли робити занадто складних постановок, щоб не відволікати увагу від молодої артистки та потужного меседжу пісні. Перевага Даріни у її природності та невимушеності. Вона співає від щирого серця і рухається саме так, як відчуває музику та слова пісні. Даріна – "амбасадор любові", тож у відеокліпі творча команда намагалася зробити акцент саме на виконавиці, підкреслити її сильний вокал, передати настрій та емоцію, яку відчуває Даріна під час співу", – коментує Олександра Кольцова, членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальна за розважальний напрям мовлення.

Над костюмом для відеокліпу працювала талановита українська стилістка та дизайнерка Леся Патока, яка очолює напрям стилю на Суспільному. Леся відома співпрацею та розробкою образів для багатьох зірок українського шоу-бізнесу, таких як Джамала, Єва Бушміна, гурт ONUKA, Pianoбой, Бумбокс та багатьох інших. Для зйомок кліпу дизайнерка розробила образ у червоно-білих кольорах, який підкреслює тематику та настрій конкурсної пісні "Say Love", що в перекладі з англійської означає "Скажи любов".

Своїми враженнями від зйомок офіційного відео поділилася й сама виконавиця Даріна Красновецька: "Спочатку я трохи нервувала, але команда, яка працювала зі мною над відео, допомогла розслабитися і отримувати задоволення від процесу. Для відео мені зробили гарну зачіску і пошили яскравий костюм, а ще придумали надзвичайно крутий рупор, який спеціально пофарбували у червоний колір! Рупор підкреслює ідею пісні, він допомагає мені закликати людей з усього світу відмовитися від війни і об’єднатися заради великого та світлого почуття любові. Я дуже сподіваюся, що людям сподобається моє відео".

Нагадаємо, цьогоріч на Дитячому Євробаченні-2018 Україну представлятиме 11-річна вінничанка Даріна Красновецька. Дівчина професійно займається вокалом уже понад п’ять років. У 2016 році Даріна Красновецька брала участь у вокальному талант-шоу "Голос. Діти", і вже два роки поспіль бере участь у дитячому фестивалі "Чорноморські ігри", де в 2017 році здобула перемогу у номінації "Дівчата (молодша група)", а в 2018-му – перемогла у категорії "Дівчата (середня група)".

Читайте також: