:
Перша репетиція Даріни Красновецької на Дитячому Євробаченні

Перша репетиція Даріни Красновецької на Дитячому Євробаченні

22 листопада 2018

Представниця України на Дитячому Євробачення-2018 Даріна Красновецька активно готується до фіналу міжнародного пісенного конкурсу в Мінську. У середу, 21 листопада, відбулася перша репетиція юної співачки на сцені "Мінськ-Арени".

Фотограф: Andres Putting

Також уболівальники вперше побачили, як саме виглядає сценічний образ артистки, який спеціально для фіналу розробляла відома українська художниця по костюмах Леся Патока. Як ми повідомляли раніше, Даріна була одягнена в біло-червоний комбінезон, виконаний в спортивному стилі, а в руках тримала червоний мегафон. Під час виступу на сцені знаходиться лише сама Даріна, а на екранах позаду неї з’являється графічні елементи та слова з пісні.

Ввечері представники країн відвідали EuroClub – місце, де відбуваються вечірки та спеціальні заходи, присвяченні Дитячому Євобаченню. Учасники конкурсу мали змогу познайомитися ближче та поспілкуватися у неформальній обстановці.

У четвер, 22 листопада, Даріна Красновецька та її команда були запрошені до студії місцевого радіо Euroradio.fm. Разом із ведучим вони поговорили про створення пісні Say love, роботу з голосом, складнощі публічних виступів перед величезною аудиторією, а також розказали про свої очікування від фіналу Дитячого Євробачення-2018.

Увечері учасники міжнародного пісенного конкурсу зібралися у EuroClub задля того, щоб провести репетицію спільної пісні, яку глядачі зможуть побачити вже 25 листопада під час фіналу Дитячого Євробачення-2018.

Нагадаємо, що дізнатися більше про підготовку Даріни Красновецької у Мінську та побачити репетиції перед фіналом Дитячого Євробачення-2018 можна буде з 21 по 25 листопада на телеканалі Суспільного мовника UA: ПЕРШИЙ у випусках "Щоденників Дитячого Євробачення". Дивіться сьогоднішній випуск о 19:30.

Фінал конкурсу транслюватиметься наживо на загальнонаціональних каналах суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ, а також на сайті junior.eurovision.ua і сторінці UA: ПЕРШИЙ у Facebook 25 листопада о 17:00. Вболіваймо за Даріну разом!

Читайте також: