UA: ПЕРШИЙ покаже Кубок світу зі скелетону наживо − вперше на українському телебаченні - UA: Перший
:
UA: ПЕРШИЙ покаже Кубок світу зі скелетону наживо − вперше на українському телебаченні

UA: ПЕРШИЙ покаже Кубок світу зі скелетону наживо − вперше на українському телебаченні

06 грудня 2018

З 8 грудня телеканал Суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ транслюватиме Кубок світу зі скелетону. Вперше в історії українського телебачення глядачі побачать видовищні змагання наживо.

Сезон почнеться цієї суботи етапом в Сігулді (Латвія), де змагатиметься і український спортсмен − єдиний скелетоніст України Владислав Гераскевич. Свою першу золоту медаль він завоював на міжнародних змаганнях Кубка Північної Америки, який проходив у Вістлері (Канада). Тоді 19-річний спортсмен завоював "срібло" у перший день змагань, а вже наступного дня впевнено посів перше місце, встановивши особистий рекорд швидкості – 143,6 км/год.

За словами Владислава Гераскевича, під час Кубка Північної Америки він готувався до старту світового кубка. Тож нарешті він випробує свої сили, представить Україну на світових змаганнях та подарує вболівальникам яскраві враження.

Стежте за прямою трансляцією Кубка світу зі скелетону на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та онлайн-платформі, перші змагання – о 9:30 та 11:15 вже цієї суботи. Вболіваймо за українського скелетоніста разом!

Читайте також: