:
Оголошено склад журі національного відбору на Євробачення-2019

Оголошено склад журі національного відбору на Євробачення-2019

27 грудня 2018

Телеканали СТБ і UA: ПЕРШИЙ завершили прийом заявок від артистів і музичних колективів, які прагнуть представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019. Згідно з правилами, переможці першого етапу нацвідбору – всеукраїнського попереднього відбору – будуть оголошені на сайтах телеканалів СТБ і суспільного мовника UA: ПЕРШИЙ не пізніше 20 січня.

Натомість, склад членів журі національного відбору-2019 вже визначено. З 9 лютого в прямих ефірах оцінювати виступи учасників і разом з глядачами обирати пісню, яка представить Україну на Євробаченні, будуть Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов.

"Ми задоволені таким складом журі та поки не бачимо необхідності його міняти. Кожен з наших суддів професіонал, кожен сильний у своєму напрямку. Вони відмінно доповнюють один одного. Їхні оцінки і різниця поглядів на кращу пісню створюють поле для палких дискусій. Хто знає, можливо цього року на нас чекає щось нове, і наші члени журі виявлять одностайність у виборі переможця", – зазначила Наталя Франчук, керівник національного відбору на Євробачення (телеканал СТБ).

Нагадаємо, в жовтні цього року СТБ і UA: ПЕРШИЙ повідомили про продовження співпраці з проведення національного відбору на Євробачення.

Прямі ефіри національного відбору-2019 відбудуться 9, 16 (півфінали) та 23 лютого (фінал) одночасно на телеканалах СТБ і UA: ПЕРШИЙ. Музичний продюсер шоу – Руслан Квінта. Ведучий прямих ефірів – Сергій Притула. Телевізійна зйомка національного відбору пройде у столичному Палаці культури КПІ за адресою: пр-т Перемоги, 37.

Квитки можна придбати за посиланнями:

karabas.com/tours/eurovision
concert.ua/uk/events/eurovision

Читайте також: