UA: ПЕРШИЙ покаже наживо два завершальні етапи Кубка світу зі скелетону - UA: Перший
:
UA: ПЕРШИЙ покаже наживо два завершальні етапи Кубка світу зі скелетону

UA: ПЕРШИЙ покаже наживо два завершальні етапи Кубка світу зі скелетону

22 лютого 2019

У ці вихідні, 23 та 24 лютого, у канадському місті Калгарі пройдуть ІV та VІІІ етап Кубка світу зі скелетону. ІV етап розпочнеться в суботу о 00:30 за київським часом, побачити його в записі глядачі зможуть вранці об 11:30 на Суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ. Завершальний VІІІ етап стартує в неділю о 17:30, Суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ транслюватиме його наживо.

Нагадаємо, ІV етап Кубка світу зі скелетону, що мав відбутися 11 січня, був скасований у зв’язку із сильним снігопадом у місті Кьонігзеє (Німеччина).

Для українського скелетоніста Владислава Гераскевича траса в Калгарі буде надзвичайно складною. Адже він виступав тут аж два роки тому на етапі Інтерконтинентального кубка. Ускладнює ситуацію й те, що замість традиційних трьох офіційних тренувань відбувся лише один.

Заради досягнення гарного результату Владиславу потрібно буде активувати свої головні переваги — блискучу пам’ять та розумові здібності. На думку іноземних фахівців, український скелетоніст Гераскевич — унікальний пілот, який здатен вивчити й засвоїти 3-4 треки за сезон. Ці вміння йому дуже знадобляться!

Скелетонні гонки в Калгарі є величезною подією, адже невдовзі місто може залишитися без цієї спортивної події. На початку лютого цього року компанія-оператор місцевого треку шокувала новиною: легендарний 30-річний трек у Калгарі, який приймав зимові Олімпійські ігри ще в 1988 році, найімовірніше, уже в березні буде закритий через застарілу систему охолодження треку.

Уболівайте за українського скелетоніста разом із Суспільним!

Читайте також: