Суспільне та Platfor.ma запускають Поліtinder - UA: Перший
:
Суспільне та Platfor.ma запускають Поліtinder

Суспільне та Platfor.ma запускають Поліtinder

18 березня 2019

Надихнувшись політичним ток-шоу "Зворотний відлік", яке вже 18 березня вийде в ефір Суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ, команда Platfor.ma та Суспільне створили іронічний проект Поліtinder, присвячений кандидатам на пост президента України.

Обрати президента для країни так само важливо та відповідально, як і кожному з нас знайти кохання свого життя, вважають розробники Поліtinder, адже саме з президентом наша країна буде "в горі і в радості" йти разом протягом наступних п’яти років.

Tinder — це популярний серед молоді додаток для віртуального пошуку ідеальної пари, де можно просто гортати фото з короткою анкетою. Так само просто можна гортати анкети кандидатів і в Поліtinder. Якщо молодь не хоче переглядати десятки роликів із передвиборчою агітацією, а визначитися, за кого ж голосувати, потрібно вже зараз – то чому б не скористатись анкетами?

Творці Поліtinder уявили, як би кандидати в президенти коротко та з гумором описали себе, щоб сподобатися виборцям із першого погляду. Для тих же, хто хоче розібратися більш детально, під жартівливими біографіями додали чотири кнопки, завдяки яким інтернет-користувачі можуть знайти всі відповіді на серйозні запитання про свого "доленосного" обранця:

  • Яким буде життя з ним? у розділі "Передвиборча програма"
  • Чи заможний та хазяйновитий? у розділі "Декларація статків"
  • Які раніше в нього були стосунки? у розділі "Політична історія"
  • Що він приховує? у розділі "Антикорупційні розслідування"

Команда проекту Platfor.ma закликає молодь: не віддавайте свою країну в руки незнайомцю, уважно читайте програми кандидатів, перевіряйте їхні декларації та дізнавайтеся про журналістські розслідування, фігурантами яких вони стали, аби зробити свідомий вибір. А Суспільний мовник радить користувачам Поліtinder: "Керуйтеся головою, а не серцем!"

Нагадуємо, головна дискусія країни — ток-шоу "Зворотний відлік" стартує в ефірі Суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ уже сьогодні, 18 березня, о 18:30.

Читайте також: