Чемпіонат світу з фігурного катання-2019 – наживо на Суспільному - UA: Перший
:
Чемпіонат світу з фігурного катання-2019 – наживо на Суспільному

Чемпіонат світу з фігурного катання-2019 – наживо на Суспільному

19 березня 2019

Суспільний мовник транслюватиме наживо чемпіонат світу з фігурного катання-2019, який пройде в м. Сайтама (Японія) з 20 по 24 березня 2019 року. На глядачів Суспільних телеканалів UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА чекають прямі трансляції чемпіонату, повтори змагань у записі та хайлайти – добірки найцікавіших моментів.

На турнірі спортсмени змагатимуться за звання чемпіона світу в категоріях: одиночне фігурне катання (серед чоловіків і жінок), парне фігурне катання та спортивні танці на льоду. 20 березня фігуристи будуть змагатися в короткій програмі в парах, 21 березня в короткій програмі виступлять чоловіки, а пари змагатимуться в довільній програмі. 22 березня на глядачів чекають видовищні танці на льоду (обов’язкова програма), а 23 березня – танці на льоду (довільний танець) та виступ чоловіків у довільній програмі. 24 березня – день показових виступів.

Україну на чемпіонаті світу з фігурного катання-2019 представлять одиночник Іван Шмуратко й танцювальний дует Олександри Назарової та Максима Нікітіна. Уболіваймо за українських фігуристів разом!

Читайте також: