"Йдіть на дебати челендж" — користувачі соцмереж звернулися до ТОП-кандидатів - UA: Перший
:

"Йдіть на дебати челендж" — користувачі соцмереж звернулися до ТОП-кандидатів

29 березня 2019

Соцмережами шириться новий флешмоб — "йдіть на дебати челендж” (#КандидатівНаДебати). Користувачі закликають ТОП-3 кандидатів на пост президента України прийти на політичне ток-шоу "Зворотний відлік" на Суспільному. Фінальний перед президентськими виборами випуск програми відбудеться сьогодні, 29 березня. Команда проекту запросила до участі трьох кандидатів із найвищим рейтингом відповідно до соціологічних досліджень: Петра Порошенка, Юлію Тимошенко та Володимира Зеленського. Наразі жоден із цих кандидатів не надав письмової відмови, але й не дав ствердної відповіді щодо своєї участі.

Розпочав челендж арт-менеджер Володимир Кадигроб, у своєму дописі він зазначив: "... кожен потенційний слуга народу має бути готовим до відкритих дебатів. Особливо якщо це головні дебати на "народному" першому національному".

Уже за кілька годин його заклик мав понад двісті поширень. Зокрема, долучився до челенжу волонтер і засновник благодійного фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега.

Олена Шкарпова, експертка громадської організації VoxCheck, закликала кандидатів: "Будьте справжніми політиками, майте сміливість напряму дискутувати з опонентами та експертами!"

Роман Лемко зауважив: "Невідомо, як може керувати країною людина, яка боїться прийти на дебати".

Заступник генерального директора МВЦ Іван Ткаченко: "Сумніваюся, що зберуть "бінго", але дуже мрію про “розмову трьох” в прямому ефірі. Шоу було б подужче багатьох!"

Нагадаємо, підсумковий перед президентськими виборами випуск політичного ток-шоу "Зворотний відлік" можна побачити сьогодні, 29 березня о 18:30 в ефірі UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та в ефірі регіональних телеканалів Суспільного, а також на онлайн-платформі "Зворотний відлік" та почути на UA: Українське радіо — наживо з коментарями радіоведучих.

Читайте також: