Великодні богослужіння для вірян східного обряду наживо на Суспільному - UA: Перший
:
Великодні богослужіння для вірян східного обряду наживо на Суспільному

Великодні богослужіння для вірян східного обряду наживо на Суспільному

26 квітня 2019

Цієї неділі, 28 квітня, християни східного обряду святкуватимуть Великдень. З нагоди одного з найбільших релігійних свят радіо- й телеканали Суспільного мовника транслюватимуть наживо Великодні богослужіння з українських кафедральних соборів.

Показ урочистостей розпочнеться в суботу, 27 квітня, о 23:30 включенням зі студії, звідки ведучі Кирило Караченцев (до 5:00 ранку) та Роман Коляда (після 5:00 ранку) разом із представниками кожної із церков протягом усієї ночі коментуватимуть Великодні богослужіння.

Опівночі 28 квітня глядачі зможуть долучитися до трансляції урочистостей у Михайлівському соборі (Українська православна церква, Київський патріархат). Дивіться на суспільних телеканалах UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА, UA: КРИМ та слухайте на UA: Українське радіо і UA: Радіо Культура.

О 02:30 в ефірі каналів розпочнеться трансляція Великоднього богослужіння з Володимирського собору в Києві. Дивіться на суспільних телеканалах UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ.

О 05:00 святковий ефір продовжить пряма трансляція богослужіння з греко-католицького Патріаршого собору Воскресіння Христового. Дивіться на суспільних телеканалах UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА, UA: КРИМ та слухайте на UA: Українське радіо і UA: Радіо Культура.

У неділю, 28 квітня, о 07:00 в ефірі телеканалів Суспільного мовлення вийдуть повтори богослужінь у записі. Дивіться на суспільних телеканалах UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА, UA: КРИМ та в ефірі двадцяти чотирьох регіональних телеканалів Суспільного.

Після цього о 10:00 розпочнеться трансляція ранкового служіння у Володимирському соборі. Дивіться на суспільних телеканалах UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА, UA: КРИМ та слухайте на UA: Українське радіо і UA: Радіо Культура.

Читайте також: