:
Перший півфінал Євробачення-2019 – наживо на Суспільному

Перший півфінал Євробачення-2019 – наживо на Суспільному

11 травня 2019

У вівторок, 14 травня, о 22:00 за київським часом відбудеться перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2019", який цього року проходитиме в Тель-Авіві (Ізраїль). Суспільний мовник транслюватиме шоу наживо на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА, а також на цифрових платформах Суспільного: на сайті в HD-якості та в соціальних мережах. Окрім того, на YouTube-каналі Суспільного мовника глядачі побачать ще більше цікавих подробиць конкурсу: ведучий Тімур Мірошниченко вестиме пряму трансляцію з коментаторської кабінки. Для всіх прихильників Євробачення Суспільний мовник також підготував щоденні влоги з найцікавішими подробицями міжнародного пісенного конкурсу, що транслюватимуться на сторінці Євробачення у Facebook.

Перший півфінал відкриватиме переможниця "Євробачення-2018" Netta. Вона заспіває нову версію тогорічного хіта "Toy", а також представить глядачам свою нову пісню. Загалом у першому півфіналі міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2019" виступатимуть 17 виконавців, але до фіналу конкурсу пройдуть лише 10 із них. Конкурсантів, які пройдуть до фіналу, оберуть шляхом голосування глядачів (SMS або за телефоном) та виставлення оцінок від національних журі. Окрім 17 країн-учасниць, у першому півфіналі голосують також Іспанія, Франція й Ізраїль. У прямому ефірі глядачі побачать фрагменти виступів представників цих країн. Наживо учасники від країн "великої п’ятірки" та країни-господарки Євробачення-2019 виступатимуть вже у фіналі 18 травня.

Порядок виступів країн-учасниць у першому півфіналі "Євробачення-2019"

 1. Кіпр: Tamta – Replay
 2. Чорногорія: D mol – Heaven
 3. Фінляндія: Darude feat. Sebastian Rejman – Look Away
 4. Польща: Tulia – Fire of Love
 5. Словенія: Zala Kralj & Gašper Šantl – Sebi
 6. Чехія: Lake Malawi – Friend of a Friend
 7. Угорщина: Joci Pápai – Az én apám
 8. Білорусь: ZENA – Like it
 9. Сербія: Nevena Božović – Kruna
 10. Бельгія: Eliot – Wake up
 11. Грузія: Oto Nemsadze – Sul tsin iare
 12. Австралія: Kate Miller-Heidke – Zero Gravity
 13. Ісландія: Hatari – Hatrið mun sigra
 14. Естонія: Victor Crone – Storm
 15. Португалія: Conan Osiris – Telemoveis
 16. Греція: Katerine Duska – Better Love
 17. Сан-Марино: Serhat – Say Na Na Na

У середу, 15 травня, в ефірі Суспільних телеканалів можна буде переглянути шоу в записі: о 15:45 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ та о 11:00 на UA: КУЛЬТУРА.

Читайте також: