Павло Казарін: Моє особисте відкриття останніх двох місяців — це команда Суспільного - UA: Перший
:
Павло Казарін: Моє особисте відкриття останніх двох місяців — це команда Суспільного

Павло Казарін: Моє особисте відкриття останніх двох місяців — це команда Суспільного

15 травня 2019

Телеведучий політичного ток-шоу "Зворотний відлік" Павло Казарін поділився враженнями від роботи на Суспільному. На своїй сторінці у Facebook він назвав команду мовника особистим відкриттям останніх двох місяців.

"Коли кликали на "Зворотний відлік" — був певен, що занурюся в УТ-1. Пергідрольне царство з позамежним рівнем бюрократії. Коли творча ідея впирається в "не можна", "не дозволено" й "не встигнемо погодити”. Я помилився. За весь час роботи над проектом у мене було повне відчуття, що я на великому комерційному каналі. Орієнтованому на результат, а не "досидіти до пенсії". Крута команда. Адаптивність. Швидкість вирішення питань. Та сама історія, коли не хочеш іти з планерок, бо тобі, чорт забирай, подобається бути поряд із цими людьми", — написав Павло Казарін.

Він також зазначив, що у творців ток-шоу було як "зелене світло" на будь-які експерименти, так і захист від будь-яких спроб тиску.

"Суспільне здорової людини має самий такий вигляд, написав Павло Казарін. Я не знаю, яка доля чекає на канал (прим. ред. — UA: ПЕРШИЙ). Зважаючи на те, що доля Зураба Аласанії та його команди зараз висить на волосині. Не знаю, скільки людей хейтять Суспільне за інерцією — просто тому, що не дивляться нових продуктів каналу. Я не знаю, скільки часу піде на те, аби обнулити всі зміни, що там відбулися. Тим паче, що охочих хоч відбавляй".

Поширивши на власній сторінці в соцмережі фільм про команду проекту "Зворотний відлік. Як це було", Павло Казарін написав, що хоче, аби Facebook щороку нагадував йому про це відео.

Нагадаємо, глядачі стежили за головною дискусією країни — політичним ток-шоу "Зворотний відлік" і спецпроектом "Зворотний відлік. Ніч виборів" в ефірі UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА й двадцяти чотирьох регіональних телеканалів Суспільного, а також на хвилях UA: Українське радіо.

Читайте також: