Суспільне покаже прем’єру фільму-розслідування "Місто вкрадених квартир" - UA: Перший
:
Суспільне покаже прем’єру фільму-розслідування

Суспільне покаже прем’єру фільму-розслідування "Місто вкрадених квартир"

04 червня 2019

У середу, 5 червня, Суспільний мовник покаже прем’єру фільму-розслідування "Місто вкрадених квартир", який вийде в межах щоденної програми "Тема дня".

Стрічка розповідає про події осені 2018 року, коли журналісти "Слідство.Інфо" протягом кількох місяців вивчали складні схеми квартирних шахраїв і зруйновані долі їхніх жертв. Але найголовніше — "Слідству.Інфо" вдалося з’ясувати причини бездіяльності київських поліцейських та те, як саме вони пов’язані з крадіжкою квартир.

Також у студію до ведучої "Теми дня" Дарії Гірної завітають правниця Тетяна Козаченко й авторка фільму "Місто вкрадених квартир" Євгенія Моторевська. На думку останньої, афери з нерухомістю є доволі поширеним явищем: "Коли ми почали працювати над цією історією, то з’ясували, що в столиці діють не лише поодинокі шахраї, а цілі банди, які роками системно займаються аферами з квартирами киян. Наприклад, одна з груп лише за останні два роки провернула схеми з квартирами на понад три мільйони доларів. Тоді ми вирішили з моїм колегою з’ясувати, чому цим людям вдається роками безкарно провертати оборудки з нерухомістю. Виявилося, що саме правоохоронці, які б мали розслідувати квартирні злочини, причетні до них”.

Авторка фільму вважає, що ця тема досить важлива для сучасного суспільства й про неї має знати кожен, щоб захистити власну домівку: “У процесі підготовки фільму ми спілкувалися з багатьма постраждалими. І виявилося, що переважно люди не вміють боротися за свої права. Втративши дім, вони губляться”.

Дивіться прем’єру фільму-розслідування "Місто вкрадених квартир" уже цієї середи о 18:30 на телеканалах Суспільного мовлення UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ.

Читайте також: