Суспільний мовник відкрив фотовиставку "Cлов’янськ. Незабуте" в телецентрі "Олівець" - UA: Перший
:
Суспільний мовник відкрив фотовиставку

Суспільний мовник відкрив фотовиставку "Cлов’янськ. Незабуте" в телецентрі "Олівець"

05 липня 2019

5 липня у телецентрі "Олівець" відкрилася фотовиставка Русі Асєєвої в рамках спецпроєкту Суспільного до п’ятої річниці звільнення Слов’янська. Фотографиня стала головною героїнею документального фільму "Cлов’янськ. Незабуте".

Через фотографії Руся Асєєва показує, як вона бачить Слов’янськ через п’ять років після завершення бойових дій. "Відчуття присутності війни і страху в місті залишилося. Гарна картинка тільки у центрі міста, де у відновлених парках гуляють люди, а далі ̶ зруйновані будівлі", ̶ розповідає фотографиня.

На виставці крім фотографій можна побачити дитячі іграшки зі зруйнованого дитячого садочка і фотоальбом дітей, яких у 2014 році рятували і вивозили з міста. За словами Русі Асєєвої, місто її дуже вразило і вона б пропонувала залишити в Слов’янську якісь нагадування про те, що сталося п’ять років тому.

"Я не розумію, чому познімали блокпости… Війна в країні є, і ми повинні бути готові до всього. Можливо, це жорстко з мого боку, але я б їх залишила для майбутніх поколінь, щоб вони це побачили", ̶ зазначила фотографиня.

Фотографиня Руся Асєєва відома своїми соціальними проектами – про жінок Качанівській виправній колонії, які відбувають довічне ув’язнення, про онкохворих дітей, а також фотопроектами військової тематики.

Виставку "Cлов’янськ. Незабуте" можна подивитися впродовж наступного тижня в UA: HUB на першому поверсі телецентру "Олівець". Вхід вільний.

Нагадаємо, що Суспільний мовник підготував спецпроєкт до п’ятої річниці звільнення Слов’янська ̶ документальний фільм "Cлов’янськ. Незабуте", який вийде 5 липня о 19:30 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Фото: Анастасія Мантач

Читайте також: