"Спецпроєкт. Вибори": Суспільне про передвиборчу кампанію перед днем тиші - UA: Перший
:

"Спецпроєкт. Вибори": Суспільне про передвиборчу кампанію перед днем тиші

18 липня 2019

Суспільний мовник підготував спецпроєкт "Вибори" про перебіг передвиборчої кампанії до Верховної Ради. Спецпроєкт вийде в ефір суспільних телеканалів UA: ПЕРШИЙ та UA: КРИМ у п’ятницю, 19 липня, о 18:25 напередодні дня тиші перед парламентськими виборами.

Спецпроєкт матиме формат політичного ток-шоу, протягом якого ведучі Данило Мокрик та Інна Москвіна спілкуватимуться з відомими журналістами, юристами, соціологами та політологами, які спостерігали за передвиборчою кампанією до Верховної Ради. Серед них — Анна Бабінець, Оксана Романюк, Ірина Бекешкіна, Володимир Фесенко та інші. Ведучі разом із гостями обговорюватимуть, як суспільству вдалося впоратися з маніпуляціями під час передвиборчої кампанії. А також як вплинули журналістські розслідування на перебіг політичних перегонів.

Під час ток-шоу "Спецпроєкт. Вибори" буде оприлюднено результати опитування українців із різних куточків країни про те, що їх мотивує в Україні та що вони готові зробити для майбутнього.

Також 19 липня о 21:30 вийде підсумковий випуск політичного ток-шоу "Зворотний відлік. Парламентські" на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, цифровій платформі Суспільного "Зворотний відлік", на YouTube і Facebook-сторінці, а також в ефірі UA: Українське радіо.

Читайте також: