У день виборів розширений випуск "Зворотного відліку" триватиме три години - UA: Перший
:
У день виборів розширений випуск

У день виборів розширений випуск "Зворотного відліку" триватиме три години

19 липня 2019

У неділю, 21 липня, о 19:30 у спеціальному ефірі політичного ток-шоу "Зворотний відлік" глядачі Суспільного найоперативніше дізнаються результати екзит-полів та інформацію про перебіг голосування під час парламентських виборів 2019. Розширений випуск політичного ток-шоу "Зворотний відлік" до дня виборів триватиме три години з перервою на випуск новин про найважливіші події в Україні та за кордоном.

Ведучі Мирослава Барчук і Павло Казарін обговорюватимуть перебіг голосування та попередні результати дострокових парламентських виборів до Верховної Ради з відомими політиками, експертами та журналістами.

Серед політиків — колишні народні депутати, які не балотувалися цього разу до Верховної Ради — Ганна Гопко та Олександр Опанасенко. Також у студію запрошені політологи Михайло Басараб та Кирило Сазонов, журналістка Лариса Волошина.

Під час розширеного випуску політичного ток-шоу "Зворотний відлік" глядачі побачать прямі включення з різних куточків України. Про те, як голосують виборці й що цікавого трапилося за день виборів, розповідатимуть журналісти регіональних філій UA: Суспільне мовлення.

Крім того, у студії будуть представники штабів політичних партій, які за результатами опитувань потрапляють до Верховної Ради. Ведучі Мирослава Барчук та Павло Казарін спробують з’ясувати в представників партій, яку коаліцію можуть сформувати народні обранці у Верховній Раді.

Дивіться політичне ток-шоу "Зворотний відлік" у день виборів на суспільних телеканалах UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ, цифровій платформі Суспільного "Зворотний відлік", YouTube і Facebook-сторінці, а також слухайте в ефірі UA: Українське радіо.

Читайте також: