Спецвипуск «Зворотного відліку» вийде в День Незалежності - UA: Перший
:
Спецвипуск «Зворотного відліку» вийде в День Незалежності

Спецвипуск «Зворотного відліку» вийде в День Незалежності

23 серпня 2019

У суботу, 24 серпня, о 12:30 Суспільний мовник покаже спецвипуск політичного ток-шоу «Зворотний відлік», присвячений Дню Незалежності.

У цей день в студії обговорюватимуть найбільші перемоги та здобутки України за 28 років незалежності. До участі у головній дискусії країни запрошені відомі особистості України: політолог Олексій Гарань, доктор філософських наук Євген Бистрицький, історик Станіслав Кульчицький, кримськотатарська правозахисниця Таміла Ташева.

Ведучі політичного ток-шоу «Зворотний відлік» Мирослава Барчук та Павло Казарін говоритимуть про досягнення країни з ветеранами та волонтерами. Серед запрошених — учасник АТО й заступник міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко, волонтер і засновник благодійного фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега, доброволець-медик і командир медичного батальйону «Госпітальєри» Яна Зінкевич.

Ведучі та гості студії обговорять успіхи України не лише у політичній, а й у культурній сфері. Спікерами цього блоку програми будуть: театральний актор та режисер Влад Троїцький, член правління UA: Суспільне мовлення, журналіст і телеведучий Юрій Макаров та журналіст і телеведучий Сергій Рахманін.

Дивіться політичне ток-шоу «Зворотний відлік» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, цифровій платформі Суспільного «Зворотний відлік», YouTube і Facebook-сторінці, а також слухайте в ефірі UA: Українське радіо.

Повтор святкового спецвипуску політичного ток-шоу «Зворотний відлік» вийде в ефір телеканалу UA: ПЕРШИЙ у понеділок, 26 серпня, о 18:55.

Читайте також: