У студії «Зворотного відліку» дискутуватимуть про новий парламент та свободу слова - UA: Перший
:
У студії «Зворотного відліку» дискутуватимуть про новий парламент та свободу слова

У студії «Зворотного відліку» дискутуватимуть про новий парламент та свободу слова

02 вересня 2019

Сьогодні, 2 вересня, о 21:30 на політичне токшоу «Зворотний відлік» запрошені представники парламенту, відомі політики та експерти.

Ведучі токшоу Мирослава Барчук та Павло Казарін говоритимуть із гостями студії про роботу нового парламенту, перші засідання та створення у Верховній Раді нових комітетів. До участі запрошені народний депутат від партії «Слуга народу» і член Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Святослав Юраш, народний депутат і член політичної партії ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк та народний депутат від партії «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко.

Також протягом головної дискусії країни експерти обговорять свободу слова та можливий тиск на медіа. До студії політичного токшоу «Зворотний відлік» запрошені голова правління UA: Суспільне мовлення Зураб Аласанія та представник «Опозиційної платформи – За життя» та очільник комітету з питань свободи слова у Верховній раді України Нестор Шуфрич. Говоритимуть, зокрема, і про обшук на Суспільному, який стався 30 серпня.

Дивіться політичне ток-шоу «Зворотний відлік» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, цифровій платформі Суспільного «Зворотний відлік», YouTube і Facebook-сторінці, а також слухайте в ефірі UA: Українське радіо.

Читайте також: