UA: ПЕРШИЙ очолив рейтинг інформаційних каналів - UA: Перший
:
UA: ПЕРШИЙ очолив рейтинг інформаційних каналів

UA: ПЕРШИЙ очолив рейтинг інформаційних каналів

11 жовтня 2019

10 жовтня суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ лідирував у рейтингу українських інформаційних каналів за аудиторіями 18–54 та 18–54 (50+)* у слоті 10:00–24:00.

Цього дня Суспільний мовник висвітлював перебіг пресмарафону президента України. З 9:30 до 00:10 UA: ПЕРШИЙ мовив у межах спецпроєкту «Тема дня», протягом більше ніж 14-ти годин не перериваючись на рекламні паузи. На місці працювали журналісти UA: Суспільне мовлення, а в цей час у студії «Теми дня» ведучі разом із гостями — політологами й експертами в різних галузях — обговорювали те, що відбувалося протягом заходу. Ранкову частину ефіру розпочав у студії Роман Сухан, денний ефір провела ведуча «Новин» на Суспільному Анна Чередниченко, а у вечірній частині пресмарафону з глядачами була ведуча «Теми дня» Дарія Гірна.

Трансляція пресмарафону в межах спецвипуску програми «Тема дня» збільшила показники слоту майже в п’ять разів за аудиторією 18+ (50+), у три рази за аудиторією 18–54 й майже у вісім разів — за аудиторією 18–54 (50+).*

Спецвипуск програми «Тема дня», у межах якого транслювали пресмарафон президента України, переглянуло 2,6 млн глядачів, серед них 1,1 млн глядачів, які живуть у містах із населенням понад 50 тисяч осіб (50+), і 1,4 млн глядачів, що мешкають у містах із населенням менше ніж 50 тисяч осіб (50-).

Загалом за цей день суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ переглянули 2,8 млн глядачів. Серед них — 1,2 млн глядачів, які живуть у містах із населенням понад 50 тисяч осіб (50+), та 1,6 млн глядачів, що мешкають у містах із населенням менше ніж 50 тисяч осіб (50-).*

Нагадаємо, учора команда Суспільного поділилася одним зі своїх місць на пресмарафоні з Данилом Мокриком, колегою із числа неакредитованих журналістів, та закликала журналістську спільноту проявити солідарність.

* Дані ТВ-панелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — Комунікаційний Альянс та представлені UA: ПЕРШИЙ. Дані наведені для аудиторій 18+, 18+ (50+), 18+ (50-) за показниками rat%, shr%, cov#. Докладно — у глосарії ІТК.

Читайте також: