У «Зворотному відліку» на Суспільному обговорять розслідування резонансних справ та ринок землі - UA: Перший
:
У «Зворотному відліку» на Суспільному обговорять розслідування резонансних справ та ринок землі

У «Зворотному відліку» на Суспільному обговорять розслідування резонансних справ та ринок землі

19 грудня 2019

Уже сьогодні, 19 грудня, о 18:30 на Суспільному в студії політичного токшоу «Зворотний відлік» говоритимуть про важливі події в Україні: розслідування Генпрокуратурою резонансних справ, атестацію прокурорів та чи буде в Україні ринок землі.

Гостями прямого ефіру токшоу «Зворотний відлік» запрошені: заступник генерального прокурора — головний військовий прокурор Віктор Чумак і заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький. Також до обговорення запрошені народні депутати від фракції «Слуга народу» Віталій Безгін, від фракції «Європейська Солідарність» — Олексій Гончаренко та від фракції «Голос» — Володимир Цабаль.

Незмінні ведучі політичного токшоу «Зворотний відлік» Мирослава Барчук та Павло Казарін разом з експертами та аудиторією ставитимуть гострі запитання гостям студії. Серед відомих експертів — координаторка «Медійної ініціативи за права людини» Ольга Решетилова, голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко, голова Асоціації вільних землевласників Дмитро Ливч, головна редакторка англомовної платформи Euromaidan Press Аля Шандра, журналістка Наталка Соколенко, політолог Тарас Загородній та блогер Юрій Богданов. Також у прямому ефірі перевірятиме правдивість висловлювань спікерів редактор VoxCheck Максим Скубенко.

Дивіться політичне токшоу «Зворотний відлік» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, YouTube і Facebook-сторінці.

Фотографував Володимир Шевчук

Читайте також: