То що ж сказав Дід Панас? У новорічну ніч Суспільне розкаже історію українського телебачення - UA: Перший
:
То що ж сказав Дід Панас? У новорічну ніч Суспільне розкаже історію українського телебачення

То що ж сказав Дід Панас? У новорічну ніч Суспільне розкаже історію українського телебачення

28 грудня 2019

31 грудня о 22:25 суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ покаже документально-розважальний фільм власного виробництва «Як казав Дід Панас». У фільмі глядачі помандрують найнезвичнішими та найцікавішими куточками телецентру «Олівець», дізнаються цікавинки з історії українського телебачення та спробують з’ясувати, чи говорив насправді Дід Панас крилату фразу, яка вже стала мемом, під час дитячої програми «На добраніч, діти».

«Це наше історичне дослідження, чи казав Дід Панас свою легендарну фразу. У фільмі ми зустрінемося з теперішніми й колишніми працівниками телеканалу, щоб відповісти на це запитання. У новорічну ніч глядачі ще раз побачать по телевізору й самого Діда Панаса, який для багатьох є дуже особливою фігурою в українській культурі. Узагалі феномен цієї фрази, легенди цікавий. Більшість українців вважає, що таке справді було, але доказів — принаймні до показу цього фільму — ще не мали, — розповів член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу телебачення, Ярослав Лодигін. — Окрім відповіді на запитання, що ж власне сказав Дід Панас, цей фільм покаже, як відбувалася трансформація українського телебачення з радянських часів, як державна телерадіокомпанія реформувалася в незалежний Суспільний мовник».

На глядачів Суспільного чекають ексклюзивні інтерв’ю зі старожилами українського телебачення та творцями сьогоднішнього суспільного мовлення. Унікальні архівні кадри дадуть змогу зануритися в атмосферу тогочасної роботи першого українського телебачення. Провідником глядача в цій документально-жартівливій телеподорожі стане Ярослав Лодигін — член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу телебачення. Глядачі зазирнуть у найпотаємніші місця, які зазвичай не показують навіть під час екскурсії будівлею Суспільного — телецентром «Олівець».

Яскравим фіналом подорожі стане святкове світлове шоу, яке глядачі побачать у перші хвилини 2020 року на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ. Ярослав Лодигін пояснює, що це стане першим сигналом до позитивних змін у новому році: «Світлове шоу поставить у центр подій саму будівлю телецентру «Олівець». Воно сигналізуватиме всім глядачам, що наступного року із цієї будівлі можна буде чекати великих ефірних трансформацій і позитивних змін на Суспільному. Та й просто порадує всіх перехожих, які його побачать!»

Читайте також: