Суспільне транслюватиме наживо різдвяні богослужіння - UA: Перший
:
Суспільне транслюватиме наживо різдвяні богослужіння

Суспільне транслюватиме наживо різдвяні богослужіння

03 січня 2020

6–7 січня суспільні телеканали UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА транслюватимуть наживо різдвяні богослужіння й урочистості для вірян східного обряду.

6 січня

О 16:25 в ефірі суспільних телеканалів UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА ведучий Кирило Караченцев разом із представником церкви в студії говоритимуть про особливості відзначення цього свята для вірян східного обряду та вже о 16:45 коментуватимуть пряму трансляцію різдвяного богослужіння з Михайлівського Золотоверхого Кафедрального собору.

7 січня

О 04:45 на UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА з глядачами у студії будуть ведучий Кирило Караченцев і священнослужитель Патріаршого Собору Воскресіння Христового, а вже з 5:00 коментуватимуть тригодинне богослужіння із собору наживо.

О 09:40 в ефірі UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА відбудеться пряма трансляція різдвяного богослужіння з Михайлівського Золотоверхого Кафедрального собору, яку коментуватимуть Кирило Караченцев та священнослужитель собору.

О 12:30 на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА в студії ведучий Роман Коляда разом із представником Кафедрального собору Святої Трійці в місті Луцьку розкажуть про важливість Різдва для вірян. А вже о 12:50 глядачі Суспільного побачать різдвяне богослужіння із собору Святої Трійці в Луцьку.

Читайте також: