Суспільний мовник запускає марафон «На карантині» - UA: Перший
:
Суспільний мовник запускає марафон «На карантині»

Суспільний мовник запускає марафон «На карантині»

19 березня 2020

Сьогодні, 19 березня, Суспільний мовник запускає щоденний міжплатформовий марафон «На карантині».

Марафон стартує на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, каналах регіональних філій та цифрових платформах. Окремі матеріали виходитимуть в ефірі першого каналу Суспільного радіо UA: Українське радіо.

UA: ПЕРШИЙ транслюватиме марафон у будні з 12:30 до 16:15, із двома випусками «Новин» о 13:00 та 15:00. В ефірі каналів регіональних філій глядачі дивитимуться його з 13:40 до 16:15. «На карантині» показуватимуть наживо на ютуб-каналі UA: ПЕРШИЙ, окремі стріми — на фейсбук-сторінках UA: ПЕРШИЙ, Суспільне Новини та регіональних філій.

За словами керівниці проєкту Ангеліни Карякіної, фокус марафону — життя звичайних українців, які змушені залишатися вдома або ж навпаки працюють у посиленому режимі.

«Ми хочемо побачити й показати країну, у якій життя на час карантину не просто не зупиняється, а розкривається з іншої перспективи. Що робить українська влада, які можливості убезпечити себе та отримати інформацію і допомогу мають громадяни, що відбувається в містах та на кордонах, як живуть ті, хто передусім працює на подолання епідемії — лікарі, медсестри, поліцейські, прикордонники, комунальники, пожежники. Навіть така складна ситуація, як карантин — можливість показати, що ми люди й можемо допомагати одне одному. Життя українців складається не лише з позачергових засідань парламенту та Кабміну — а й з простої, але життєво важливої допомоги й праці. Саме це й буде фокусом нашого марафону», — розповіла Ангеліна Карякіна.

Під час марафону «На карантині» журналісти Суспільного працюватимуть наживо, дотримуючись законодавства й карантинних обмежень. Вони покажуть ситуацію в містах і селах країни: що відбувається в громадських місцях, на зупинках транспорту, на ринках, у церквах та на трасах обласного значення.

На прямий ефір марафону щодня запрошуватимуть гостей, які поділяться експертною думкою. Сьогоднішні гості — голова парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайло Радуцький і генеральний директор Центру громадського здоров’я МОЗ Володимир Курпіта, із регіонів чекають включення голів ОДА та мерів.

Корисні матеріали, цікаві історії та новини марафону шукайте в соцмережах за хештегом #накарантині.

Читайте також: