Суспільне розпочинає трансляції богослужінь та запускає навчальний проєкт для школярів - UA: Перший
:
Суспільне розпочинає трансляції богослужінь та запускає навчальний проєкт для школярів

Суспільне розпочинає трансляції богослужінь та запускає навчальний проєкт для школярів

21 березня 2020

UA: Суспільне мовлення, відповідно до своєї місії, бере на себе відповідальність у час, коли суспільство потребує моральної підтримки та задоволення духовних потреб, і транслюватиме на своїх загальнонаціональних та регіональних телеканалах релігійні богослужіння та інші обрядові заходи головних церков та релігійних організацій — членів Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій.

Оскільки, у зв’язку з впровадженням карантину через загрозу поширення коронавірусу, масові зібрання заборонені, телеглядачі матимуть можливість щотижня бачити трансляції на загальнонаціональних телеканалах UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА, а також в регіонах на телеканалах регіональних філій Суспільного.

Також Суспільний мовник, маючи, серед інших, просвітницьку місію, вважає за необхідне допомогти дітям та батькам, чиї діти-школярі зараз знаходяться вдома через карантин. Найближчим часом на платформах Суспільного для допомоги навчанню вдома буде представлений освітній проєкт.

«У цей безпрецедентний для суспільства час Суспільний мовник бере на себе важливу соціальну місію для задоволення духовних потреб громадян, які через обмежувальні заходи не можуть прийти до храму. І ми не маємо права забути про дітей, які поставлені у складні умови через призупинення навчального процесу через карантин. Хто, як не Суспільний мовник, має допомогти їм у цей період, тим більше, що ЗНО — вже незабаром», — говорить генеральний продюсер дирекції Суспільного телебачення Григорій Тичина.

Трансляції релігійних богослужінь та обрядів відбуватимуться з 27 березня щоп’ятниці, щосуботи та щонеділі на телеканалах UA: Суспільне мовлення.

З неділі 22 березня регіональна філія суспільного мовника UA: БУКОВИНА транслюватиме наживо на регіональні філії Суспільного недільну літургію з храму Покрови Пресвятої Богородиці й Приснодіви Марії в Чернівцях, а телеканал UA: ВОЛИНЬ упродовж карантину показуватиме на цифрових платформах богослужіння зі Свято-Троїцького кафедрального собору ПЦУ в Луцьку.

Читайте також: