UA: ПЕРШИЙ покаже на вихідних фільми «Іван Сила» та «Аманда» - UA: Перший
:
UA: ПЕРШИЙ покаже на вихідних фільми «Іван Сила» та «Аманда»

UA: ПЕРШИЙ покаже на вихідних фільми «Іван Сила» та «Аманда»

17 квітня 2020

Суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ транслює далі якісні українські та закордонні фільми. У святкові вихідні — неділю та понеділок — до уваги глядачів український фільм «Іван Сила» й французька драма «Аманда» з Венсаном Лакостом у головній ролі.

У неділю, 19 квітня, о 22:00 UA: ПЕРШИЙ покаже фільм українського режисера та актора Віктора Андрієнка «Іван Сила». Фільм заснований на реальній історії Івана Фірцака, який народився на Закарпатті. У 18-річному віці Іван став артистом-силачем чехословацького цирку, а пізніше здобував нагороди на міжнародних змаганнях із боротьби та культуризму. Американська преса називала його найсильнішою людиною двадцятого століття. У фільмі знялося чимало українських зірок кіно та спорту, одну з ролей виконав Василь Вірастюк.

У понеділок, 20 квітня, о 21:56 дивіться фільм-призер 75-го Венеційського міжнародного кінофестивалю «Аманда». Драма французького режисера Мікаеля Ерса розповідає про звичайне життя молодого хлопця Давида. Він зустрічає дівчину, яка щойно приїхала до Парижа, і закохується. Однак безжурні дні швидко минають, коли з близькими Давида стається трагедія. Його сестра загинула, і тепер хлопець має дбати про свою племінницю Аманду.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ транслює якісні українські й закордонні фільми щовихідних.

Читайте також: