Програма «Про що співає Європа» стартує на каналі UA: ПЕРШИЙ - UA: Перший
:
Програма «Про що співає Європа» стартує на каналі UA: ПЕРШИЙ

Програма «Про що співає Європа» стартує на каналі UA: ПЕРШИЙ

29 квітня 2020

4 травня на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ стартує програма «Про що співає Європа» з ведучим Тімуром Мірошниченком. На глядачів чекають вісім випусків програми, у яких вони почують усіх переможців національних відборів на Євробачення-2020.

Біографії виконавців, творчий успіх та історії появи пісень, які перемогли в нацвідборах на Євробачення-2020 — про все це розповість Тімур Мірошниченко. Глядачі побачать офіційні відео пісень учасників, які мали представляти свою країну на цьогорічному Євробаченні. Усі пісні демонструватимуть з українськими субтитрами.

Читайте також: Go_A візьме участь у домашніх концертах Євробачення

«Мільйони єврофанів чекали Євробачення, як власного дня народження. Деяких виконавців ми побачимо наступного року, проте вже з новими піснями. А деякі країни будуть обирати інших представників. Якщо ваш улюблений артист не представлятиме своєї країни 2021 року, не засмучуйтеся! Про всіх учасників конкурсу 2020 року ми розкажемо в програмі «Про що співає Європа», — зазначив ведучий програми Тімур Мірошниченко.

За словами виконавчого продюсера творчого об’єднання розважального мовлення телеканалу UA: ПЕРШИЙ Станіслава Мєдвєдєва, глядачі мають змогу після перегляду програми скласти власний рейтинг найкращих виконавців Євробачення-2020.

«Євробачення — це конкурс актуальної європейської музики. Більшість представників визначають на національних відборах: голосуванням телеглядачів і професійного журі. У якихось країнах вибір глядачів та журі збігається (наприклад, як цього року гурт Go_A отримав максимум і від глядачів, і від журі), а в якихось — ні. Але можу точно сказати, щороку на пісенний конкурс «Євробачення» країни відправляють найкращі пісні, які мають усі шанси стати хітами, — розповідає виконавчий продюсер творчого об’єднання розважального мовлення телеканалу UA: ПЕРШИЙ Станіслав Мєдвєдєв. — Ми пропонуємо глядачам почути пісні цьогорічних учасників, дізнатися про їхній шлях до перемоги в нацвідборах та скласти особистий рейтинг. Крім того, для глядачів UA: ПЕРШИЙ ми переклали пісні. Тож навіть якщо ви не знаєте англійської, зможете зрозуміти, про що співає Європа, і зробити висновки, які стилі музики та які теми для лірики актуальні».

Читайте також: Джазовий марафон на Суспільному збере найкращих українських джазменів

Дивіться програму «Про що співає Європа» з понеділка, 4 травня, по четвер, 7 травня, о 17:30 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також у неділю, 10 травня, о 16:30.

Нагадаємо, 16 травня о 22:00 UA: Суспільне мовлення покаже альтернативний варіант прямоефірного концерту — «Євробачення: Європо, запали світло» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також транслюватиме в ефірі UA: Радіо Промінь.

Читайте також: