У «Першій шпальті» обговорять послаблення карантину для бізнесу та кредит МВФ - UA: Перший
:
У «Першій шпальті» обговорять послаблення карантину для бізнесу та кредит МВФ

У «Першій шпальті» обговорять послаблення карантину для бізнесу та кредит МВФ

15 травня 2020

Сьогодні, 15 травня, о 16:50 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ у програмі «Перша шпальта» говоритимуть про послаблення карантину для бізнесу, умови, на яких Україна може отримати наступний транш від МВФ, та що відбувається у сфері «зеленої» енергетики країни.

З 11 травня в Україні розпочався перший етап послаблення карантину. Запрацювали літні майданчики кафе, відкрили перукарні, салони краси, непродовольчі магазини й низку інших дрібних бізнесів. Як на них позначився карантин та як підприємці відреагували на його послаблення, глядачі дізнаються в сюжеті Андрія Юхименка.

Читайте також: Документальний серіал «На варті» покажуть на каналі UA: ПЕРШИЙ

Цього тижня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що угоду з Міжнародним валютним фондом підпишуть до кінця травня. За якою програмою надаватимуть кредит? Які переваги й недоліки він має для України та що буде, якщо його не нададуть? Про це дізнавався журналіст Олег Гавриш у президента Асоціації українських банків Андрія Дубаса й старшого партнера адвокатської компанії Ростислава Кравця.

Наприкінці квітня Міністерство енергетики та захисту довкілля України переглянуло прогнозний енергетичний баланс на 2020 рік через критичну ситуацію на ринку. Документом обмежили виробництво електроенергії державними АЕС. Перевагу отримали ТЕЦ і відновлювані джерела енергії. Що відбувається у сфері «зеленої» енергетики, розповів в інтерв’ю журналістці Яні Панюшкіній співзасновник Української асоціації відновлюваної енергетики Ігор Тинний.

Дивіться економічну програму «Перша шпальта» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ щоп’ятниці о 16:50.

Читайте також: