Суспільне покаже Божественну літургію з поля Берестецької битви - UA: Перший
:
Суспільне покаже Божественну літургію з поля Берестецької битви

Суспільне покаже Божественну літургію з поля Берестецької битви

17 червня 2020

У неділю, 21 червня, о 9:00 на телеканалах UA: ПЕРШИЙ та UA: КРИМ, а також на всіх регіональних каналах Суспільного відбудеться трансляція Божественної літургії у Свято-Георгіївському монастирі на Козацьких могилах із нагоди 369-ї річниці битви під Берестечком. Богослужіння очолить предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній.

На території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» митрополит Епіфаній разом із запрошеним духовенством помолиться за героїв битви під Берестечком, а також воїнів, які віддали життя за незалежність і цілісність Української держави.

Читайте також: Понад 7 млн глядачів увімкнули релігійні трансляції на Суспільному

Зазначимо, суспільні телеканали на час карантину транслюють богослужіння головних церков України щонеділі з 9:00. Після Божественної літургії на Козацьких могилах суспільні телеканали UA: ПЕРШИЙ, UA: КРИМ та всі регіональні канали Суспільного об 11:00 покажуть недільну літургію Української греко-католицької церкви, а вже о 12:30 — недільну Святу Месу Римсько-католицької церкви в Україні. Телеканал UA: КУЛЬТУРА о 14:00 транслюватиме Божественну літургію у Свято-Георгіївському монастирі на Козацьких могилах у записі.

Нагадаємо, від кінця березня три загальнонаціональні телеканали UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА та UA: КРИМ, а також усі регіональні телеканали Суспільного мовника транслюють щотижня з п’ятниці по неділю богослужіння й інші обрядові заходи, щоб допомогти задовольнити духовні потреби вірян, які через карантинні обмеження позбавлені можливості відвідувати храми.

Дивіться Божественну літургію у Свято-Георгіївському монастирі на Козацьких могилах у неділю о 9:00 на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ та всіх регіональних каналах Суспільного і UA: КРИМ. Повтор трансляції можна переглянути о 14:00 на UA: КУЛЬТУРА.

Читайте також: