«Новини» й «Спорт» на UA: ПЕРШИЙ збільшують ефірний час - UA: Перший
:
«Новини» й «Спорт» на UA: ПЕРШИЙ збільшують ефірний час

«Новини» й «Спорт» на UA: ПЕРШИЙ збільшують ефірний час

18 вересня 2020

З вівторка, 22 вересня, програми «Новини» й «Спорт» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ виходитимуть у вечірньому слоті з 21:00 до 22:00. Годинні випуски виходитимуть у будні з вівторка по п’ятницю.

Читайте також: «Новини» на Суспільному виходитимуть із нової студії

Хронометраж програми «Новини» збільшиться до 35 хвилин. Ведучі Анна Чередниченко, В’ячеслав Афутін об’єктивно інформуватимуть про головні події в житті країни та світу.

Головний продюсер інформаційного мовлення Федір Скрипник прокоментував збільшення ефірного часу:

«Збільшення тривалості випусків новин — адекватна відповідь на реалії. Інформаційне наповнення життя настільки зросло, що нам просто бракує відведеного ефірного часу, щоб усе розкласти по поличках і пояснити аудиторії, що відбувається навколо. Думаю, це не останнє збільшення хронометражу, однак ми до цього готові».

Програма «Спорт» збільшить тривалість у вечірньому слоті — до 13 хвилин. Про все найважливіше у світі спорту розкажуть ведучі Юлія Пазенко, Дар’я Кузнецова та Денис Зерченко.

Виконавчий продюсер творчого об’єднання спортивних програм UA: ПЕРШИЙ Микита Хорозов розповів про збільшення часу програми «Спорт»:

«Збільшення обсягу випусків новин на Суспільному — вимога часу. Разом із колегами працюємо над тим, щоб новинний блок на UA: ПЕРШИЙ привертав сталу увагу дедалі більшої кількості глядачів, надавав різнобічну інформацію про події в усіх сферах життя суспільства.

Спорт поступово виходить із пандемічного локдауну, відновлюються національні й світові змагання. Тож щоденні вечірні випуски «Спорту» повертаються до свого докарантинного хронометражу. А відтак на глядачів чекають ще більше ексклюзивних репортажів, інтерв’ю, прямих включень й аналітичних матеріалів зі спортивних майданчиків України та світу», — коментує Микита Хорозов.

Програма «Новини» виходить на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ у будні о 7:00, 8:00, 8:55, 13:00, 15:00, 18:00 та 21:00. У вихідні — о 7:00, 8:00, 9:00 та 21:00. Програма «Спорт» виходить в ефір у будні о 15:13 та 21:35.

Читайте також: