Фіма Чупахін створив музичне оформлення для Суспільного - UA: Перший
:
Фіма Чупахін створив музичне оформлення для Суспільного

Фіма Чупахін створив музичне оформлення для Суспільного

25 вересня 2020

Тепер суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ має нове музичне оформлення ефіру до «Суспільної студії», випусків «Новин» та «Спорту». Над його створенням працювали відомий композитор і піаніст Фіма Чупахін разом із Заслуженим академічним симфонічним оркестром Українського радіо на чолі з головним диригентом Володимиром Шейком у Будинку звукозапису Суспільного радіо.

Читайте також: До Дня пам’яті жертв Бабиного Яру Суспільне покаже тематичні програми та фільм

«Ми поставили собі за мету зробити музичні теми для всіх основних телеблоків: новин, спорту, погоди, розмовних студій, кіно й серіалів тощо. Композитор наповнив кожну музичну тему настроєм, який максимально передає те, що ми як творці контенту збираємося вкладати в наші телепрограми. Сподіваюся, після перегляду наша аудиторія казатиме: “О, це круто, це на світовому рівні, це щось зовсім відмінне від інших українських телеканалів», — розповідає директор департаменту маркетингу та реклами Сергій Кривошея.

Музику, написану композитором, оркестрував аранжувальник Євген Брага. Нові джингли допомагають презентувати образ Суспільного мовника. Запис відбувся в Будинку звукозапису Суспільного радіо. Оркестр долучився до створення музичного оформлення телеканалу UA: ПЕРШИЙ.

«Для мене це дебют у такій справі. Зазвичай пишу музику для кіно, своїх альбомів або продюсую інших музикантів. Головним завданням для мене було — Суспільне має звучати круто, — розповідає композитор Фіма Чупахін. — Мене надихали улюблені композитори Петро Чайковський і Густав Малер. Однак новинне оформлення має викликати й передчуття події. Тому це не просто оркестрова музика, а особливий мікс симфонічного звучання із синтезаторами, спеціальними барабанами й музичними спецефектами. Хочу, щоб у людей виникали певні емоції, коли вони чутимуть мелодію. Наприклад, новини — цікавість, спорт — жага до перемоги».

Суспільний мовник планує використати нові джингли також для заставок до промороликів та міжпрограмних програм.

Читайте також: