Про скандал із конституційними суддями — у токшоу «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ - UA: Перший
:
Про скандал із конституційними суддями — у токшоу «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ

Про скандал із конституційними суддями — у токшоу «Зворотний відлік» на UA: ПЕРШИЙ

02 листопада 2020

У понеділок, 2 листопада, о 21:35 у першому випуску нового сезону суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік» говоритимуть про рішення суддів Конституційного Суду, а також про наслідки прийдешніх президентських виборів у США для України.

Читайте також: Фільм Суспільного «Сто років ізоляції» — переможець журналістського конкурсу

У першій частині ефіру ведучі токшоу Мирослава Барчук та Павло Казарін разом із гостями спробують розібратися в ситуації зі скасуванням деяких положень законів щодо декларування та запобігання корупції конституційними суддями. Минулого тижня судді Конституційного Суду України визнали недійсною статтю 366-1 Кримінального кодексу, у якій ідеться про відповідальність за декларування неправдивої інформації, а також визнали неконституційними деякі положення Закону України «Про запобігання корупції». Наприкінці тижня до будівлі Конституційного Суду вийшли люди, які протестували проти цього рішення.

До обговорення в студії запросили: суддю Конституційного Суду України Ігоря Сліденка, народного депутата від фракції «Голос» та першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Андрія Осадчука, народну депутатку від фракції «Європейська солідарність» Ірину Фріз та народного депутата від фракції «Слуга народу» Федора Веніславського.

Запитання гостям також ставитимуть лідери громадської думки: головний редактор інтернет-ресурсу «Наші гроші» Олекса Шалайський, голова правління Фундації DEJURE Михайло Жернаков, голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко, адвокат та юридичний радник Максим Костецький.

У другому блоці токшоу «Зворотний відлік» говоритимуть про потенційний вплив на політичну ситуацію в Україні президентських виборів у США, які відбудуться у вівторок, 3 листопада. Для обговорення цієї теми до студії запросили: народну депутатку від фракції «Європейська солідарність» Іванну Климпуш-Цинцадзе, народну депутатку від фракції «Голос» Лесю Василенко та народного депутата України від фракції «Слуга народу» Єгора Чернєва.

За виступами гостей у студії стежитиме фактчекер Максим Скубенко, який також долучатиметься до розмови.

Разом із ведучими Мирославою Барчук та Павлом Казаріним запитання гостям ставитимуть лідери громадської думки. Серед них: політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного Співробітництва Володимир Горбач, міністр закордонних справ України (2014–2019 рр.) Павло Клімкін, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Олександр Сушко та редактор відділу «Світ» видання «LB.ua» Олександр Демченко. На скайп-зв’язку зі студією буде спеціальна кореспондентка «Прямого» при ООН Катерина Лісунова та кореспондентка UA: ПЕРШИЙ Наталія Гуменюк.

Дивіться новий сезон суспільно-політичного токшоу «Зворотний відлік» щопонеділка о 21:35 на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, а також на ютуб-каналі.

Читайте також: