UA: ПЕРШИЙ — офіційний транслятор Кубка та Чемпіонату світу з біатлону 2020–2021 - UA: Перший
:
UA: ПЕРШИЙ — офіційний транслятор Кубка та Чемпіонату світу з біатлону 2020–2021

UA: ПЕРШИЙ — офіційний транслятор Кубка та Чемпіонату світу з біатлону 2020–2021

05 листопада 2020

Суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ транслюватиме всі гонки Кубка й Чемпіонату світу з біатлону сезону 2020–2021. Перший етап Кубка світу стартує 28 листопада у фінському Контіолахті.

Читайте також: 100 відео на фейсбук-сторінках Суспільного набрали понад мільйон переглядів

Член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу телебачення Ярослав Лодигін впевнений, що UA: ПЕРШИЙ якісно висвітлить змагання, попри всі карантинні обмеження:

«Особисто я з нетерпінням чекаю початку сезону. У нашому турбулентному світі, де все стрімко змінюється, особливо в нашій країні, острівець стабільності й гарантованого чотиримісячного щастя у вигляді біатлонних змагань — приємна впевненість, що ця зима буде теплішою. Новий сезон буде інакшим, адже самі події мають обмеження щодо глядачів та різних додаткових бонусів, до яких звикли телеглядачі. Попри те, що можливості працювати безпосередньо на місцях подій обмежені, ми зробимо все, аби в умовах коронавірусу показати найцікавіше, найважливіше й обговорити це в наших студіях», — розповідає Ярослав Лодигін.

Суспільний мовник — єдиний офіційний партнер подій Міжнародного союзу біатлоністів (International Biathlon Union - IBU) в Україні до сезону 2025–2026 року, а саме: Кубків та Чемпіонатів світу, Кубків IBU, Чемпіонатів Європи та Молодіжних чемпіонатів світу.

«Телеканал UA: ПЕРШИЙ, транслюватиме біатлон у повному обсязі. В Україні багато прихильників цього виду спорту. Тому для нас важливо якісно висвітлювати кожну подію нового сезону. Торішні трансляції продемонстрували стабільно високі рейтингові показники. Це свідчення, що біатлон популярний і потрібний українському глядачеві, а тому має бути доступним кожному вболівальникові. Тож дивіться біатлон на Суспільному й вболівайте за наших», — коментує виконавчий продюсер творчого об’єднання спортивних програм Микита Хорозов.

Коментаторами біатлонних змагань у новому сезоні стануть спортивні журналісти Суспільного Сергій Ружицький та Олексій Мандзій.

Розклад етапів Кубка світу з біатлону 2020–2021:

  • Контіолахті — 28 листопада6 грудня;
  • Хохфільцен — 11— 20 грудня;
  • Обергов — 717 січня;
  • Антхольц-Антерсельва — 2124 січня;
  • Пекін — 26 лютого1 березня;
  • Нове-Место — 1114 березня;
  • Холменколлен — 1821 березня.

Чемпіонат світу відбудеться в Поклюці (Словенія) 10–21 лютого 2021 року.

Перший етап Кубка світу у Контіолахті пройде з уболівальниками на трибунах. Рішення про наступні етапи буде прийняте пізніше, зважаючи на ситуацію з пандемією.

Також стежте за новинами й трансляціями на діджитал-платформі Суспільне. Біатлон.

Нагадаємо, Суспільний мовник є також офіційним транслятором Олімпійських ігор у Токіо-2020, які відбудуться 23 липня8 серпня 2021 року. Змагання були відкладені на рік у зв’язку з пандемією коронавірусу зі збереженням початкової офіційної назви.

Читайте також: