Євгеній Агарков став ведучим «Новин» на Суспільному - UA: Перший
:
Євгеній Агарков став ведучим «Новин» на Суспільному

Євгеній Агарков став ведучим «Новин» на Суспільному

09 листопада 2020

Сьогодні, 9 листопада, журналіст і ведучий Євгеній Агарков розпочав роботу в ефірі ранкових та денних випусків «Новин» на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ.

Євгеній Агарков має понад десять років досвіду роботи в журналістиці. Працював теле- й радіоведучим, а також воєнним кореспондентом на Донбасі.

За словами Євгенія Агаркова, ведучий «Новин» — не просто «голова, яка говорить», а повноцінний учасник випускової групи. Про переваги роботи на Суспільному новий ведучий розповів у коментарі.

«Для мене важлива незаангажованість телеканалу й «Новин», бо це можливість бути об’єктивним і незалежним від різного впливу. Важливо мати змогу говорити в ефірі чесно — фактами, а не маніпулювати, — зазначив ведучий. — Мене приємно здивував процес відбору ведучого, наскільки все серйозно і які якості цей фахівець повинен мати, аби стати частиною Суспільного. Ведучого не візьмуть за «красиві очі», у нього має бути досвід у журналістиці понад п’ять років. Це підкупило, коли мене обрали з-поміж десятків кандидатів».

Нагадаємо, програма «Новини» виходить на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ у будні о 7:00, 8:00, 9:00, 13:00, 15:00, 18:00 та 21:00. У вихідні — о 7:00, 8:00, 9:00 та 21:00. В ефірі працюють Анна Чередниченко, В’ячеслав Афутін, Євгеній Агарков, Валерія Богренцова та Катерина Полякова.

Читайте також: